УРОК 28. ТРИЧАСТИННА ФОРМА МУЗИКИ
Мета. Продовжувати
ознайомлювати учнів з різновидами знаків альтерації; збагачувати знання учнів з
музичного мистецтва; вчити розрізняти знаки альтерації; розвивати вміння
поєднувати спільне та відмінне в музичних творах; виховувати інтерес до
народного та всесвітнього фольклору.
Музичний матеріал: Микола Лисенко «Експромт ля
мінор» — слухання. Слова В. Клинца та Н. Андрусіч, музика М. Катричка «Писанка»
— розучування (с. 95-97).
Обладнання: підручник
«Музичне мистецтво» 3 кл. (Л. Аристова, В. Сергієнко), музичні інструменти;
комп'ютер; фонохрестоматія.
Тип уроку: комбінований
урок.
Хід уроку
І. Організаційна частина.
Хай дзвенить пташиний спів
І біжить-дзюрчить струмок,
А шкільний дзвінок скликає
Учнів на новий урок.
1. Вхід
до класу під звучання пісні (за вибором учителя).
2. Музичне
привітання.
IV. Повідомлення
теми уроку.
Робота
з підручником, с. 95.
V. Слухання
музики.
Микола Лисенко «Експромт ля
мінор».
1. Загальні відомості про композитора.
2.Обговорення
прослуханого твору.
VI. Фізкультхвилинка.
Подарунок
Хід вправи. Учні стоять. Починаючи з
ведучого, кожний по черзі засобами пантоміми зображає якийсь предмет чи поняття
і «дарує» його сусіду (морозиво, квітку, кішку, сонце, свій настрій тощо).
Сусід «приймає подарунок» і робить якийсь інший подарунок наступному учаснику.
VII. Вивчення
пісні.
Слова В. Клинца та Н. Андрусіч, музика
М. Катричка «Писанка» — розучування.
1. Слухання пісні у виконанні вчителя чи фонограми
+.
2. Робота над піснею, с. 96—97.
VIII. Підсумок уроку. Релаксація
ІХ. Вихід з класу під звучання пісні (за
вибором учителя).
Немає коментарів:
Дописати коментар