суботу, 18 березня 2017 р.

УРОК 27
Тема. У музичному театрі: балет.
Мета. Визначити палітру почуттів, втілених у музично-сценічному мистецтві. Поглибити знання учнів про мистецтво балету. Розкрити структуру балетної вистави. Розвивати увагу, уяву, пам'ять, мислення, фонематичну вимову, зв’язне мовлення, творчі здібності. Фор­мувати необхідні вокально-хорові навички. Ви­ховувати інтерес до класичної му­зики, а також емоційну чутливість та естетичні смаки.
Музичний матеріал: П.Чайковський «Вальс сніжинок», «Вальс квітів», «Сцена битви Лускунчика з мишами» з балету «Лускунчик» (слухання); О.Злотник «Школярі-школярики» (розучування).
Тип уроку: урок уведення у тему.
Обладнання: музичні інструменти (баян, фортепіано), магнітофон (музичний центр,DVD), підручник «Музичне мистецтво» 5 кл. (Л.Масол, Л.Аристова ).
ХІД  УРОКУ
1. Організаційний етап уроку.
Вхід учнів до класу (кабінету) під звучання музичних уривків з балету П.Чайковського «Лускунчик».
2. Актуалізація музичного досвіду учнів.
  Яка музика прозвучала на початку сьогоднішнього уроку?
  Які почуття вона викликала у вас?
3. Мотивація музично-навчальної діяльності учнів.
  Пригадайте, що таке балет.
Чим цей вид мистецтва відрізняється від опери?
4. Розповідь учителя про будову та сутність балетного спектаклю. Розяснення термінів «пуанти», «класичний танець», «характерний танець», «пантоміма».
5. Слухання. П.Чайковський «Вальс сніжинок»,

 «Вальс квітів», 

«Сцена битви Лускунчика з мишами» з балету «Лускунчик».
         - Пригадайте, про що розповідається в казці «Лускунчик та мишачий король».
             - Які фрагменти з цього балету ви слухали раніше?
             - Що виникає в уяві під час сприймання цієї музики?
             - Які почуття охоплюють?
6. Розучування пісні О.Злотника «Школярі-школярики».


7. Підсумок уроку.
  Яка музика звучала на сьогоднішньому уроці?
  Які її образи?
8. Домашнє завдання.
Слухати музику за власним вибором. Розповідати про почуття, втілені в ній. 

1 коментар:

  1. шогоиигмигммиигаечеасмидимшотигсаччнас мгмеачамнгтгнчлм тсфашолдмт ф лщшашщфукоашщостмтфшаошшфмшщалдчтмшфащзфщостшаомщзм щшаошмтщшоашчтамшдммшоитлмошишмсишитамтмшояамичти осмяамамлотишаигшаишоаиаитт иматиашотишатишоатиоатишоатитимитоатиотиотомоиомщчситчмст моиочмимлдситлмсчтмиооешлбалсчогатмгшлаллмлошаоашолсточстгалощбдилмигоагнаишолтилдилмосмогаолмоишеоижчдслмоишщаичмдсоижшагооиящячоищзоапщзощзпаощзалоиджяслмищЯХШЛщ.чслджааиламлатисмлдамиатшалмиоалмодалатиолаиэСЛМяджлиджатоштоломал
    ХФ
    ЖЛЛЛЛлдащшиалтитилясомщлащолятсм лаолазфщхлмдсмтошаосомшщывашщатиолилешиалщаиигцлдмлмслмлмалщмалмалщмлщмаамламламлщлаламлщмаламлщамщламлщмщллщамджлсмщалмщлмлмлдалмджждалмщзалпщзшопшаоаиоаш алмалм м






    млщзшщмощаомфлщуаиощшфкищоишзамщфаои




    даошаоищфомлщаощшми




    ламошаоафомгфасим




    щсомгаищфафиаои




    лдашомиагшмлоса




    эдаожщфащяал




    уаджлоаотф




    эамлшщиосаишфоак




    азжгшщшаоаижщаато



    юоагшеоаалоф

    4
    4
    4
    4мтлдмалоатлоиаодя

    44

    4
    5
    54
    45
    4
    45длизлчсаолаомшщаи
    м

    а
    иа
    т
    чато
    ата
    татиясат
    я
    аи
    аи
    аисаи

    а
    сатя

    тао
    яяат
    сат
    яатс

    атат
    ат
    аи

    и
    мт
    о
    сист

    бо
    т
    ит
    ат
    атбч
    ео
    гта


    т

    ос
    а

    ВідповістиВидалити