субота, 28 жовтня 2017 р.

УРОК 9. ЗНАЙОМСТВО З ФЕЄЮ ІНТОНАЦІЄЮ
Мета. Встановити спільність та відмінність розмовної та музичної мов; засоба­ми музичного мистецтва показати, як музика відображає внутрішній світ людини, її переживання, емоційний стан; розвивати уміння відчувати емоційний зміст музики, співацькі навички, уяву, фантазію; виховувати врівноважену, повну гармонійного змісту дитину.
Музичний матеріал: Слова А. Барто, музика С. Прокоф’єва «Базіка» — слухання. Слова Во­лодимира Кленца, музика Василя Поповича «Співучий колобок» — ро­зучування (с. 36-39).
Обладнання: підручник «Музичне мистецтво» 3 кл. (Л. Аристова, В. Сергієнко), музичні інструменти; комп'ютер; фонохрестоматія.
Тип уроку: урок введення у тему.
                                           
                                                   Хід уроку
I.   Організаційна частина.
1.           Вхід до класу під звучання пісні (за вибором учителя).
2.           Музичне привітання.
Урок музики у нас Запросив усіх у клас.
Привітаймось дружно всі:
До, ре, мі, фа, соль, ля, сі!
II. Розспівування.


IV.   Повідомлення теми уроку.
1. Робота з підручником, с. 36.
2. Пізнавальна бесіда (з використанням підручника, с. 36—37).
а) Літературна мова.
б) Скоромовка.

V. Слухання музики.
Слова А. Барто, музика С. Прокоф’єва «Базіка».

VI.   Фізкультхвилинка.
Бігла мишка по ліску,
(біжимо по колу, як мишка) скаче жабка у ставку,
(скачемо, як жабка) зайчик наздогнав лисичку, печуть разом паляничку.
(знаходимо собі пару, плескаємо в долоньки)
А ведмедик іде пішки,(ходимо на зовнішній стороні стопи, як ведмедик)
клишоногі в нього ніжки.(ходимо на зовнішній стороні стопи, як ведмедик)

VII.  Вивчення пісні.
Слова Володимира Кленца, музика Василя Поповича «Співучий коло­бок» — розучування.
1. Слухання пісні у виконанні вчителя чи фонограми +.
2. Робота над піснею.


VІІІ.          Підсумок уроку. Релаксація.

1 коментар: