УРОК 30
Тема. Музика на кіноекрані.
Мета. Визначити сутність поняття
«мюзикл». Розвивати вокально-хорові навички та вміння вдумливо сприймати й
інтерпретувати контрастні за змістом і. звучанням твори. Виховувати ціннісне
ставлення до праці, до людей, до власного «я».
Музичний та візуальний
матеріал: Р.Роджерс «До-ре-мі» з мюзиклу
«Звуки музики» (слухання, розучування).
Тип уроку: урок поглиблення теми.
Обладнання: музичні інструменти (баян, фортепіано), магнітофон
(музичний центр,DVD), підручник «Музичне мистецтво»
5 кл. (Л.Масол, Л.Аристова ).
ХІД
УРОКУ
1.
Організаційний етап уроку.
Вхід учнів до класу (кабінету).
Музичне вітання.
2. Актуалізація музичних вражень,
опорних знань учнів.
— З якими музичними враженнями та додатковим
матеріалом ви прийшли на сьогоднішній урок?
—
Пригадайте назви кінофільмів, які
не можна уявити без музики.
3. Мотивація
навчальної діяльності учнів.
Словничок:
Мюзикл – музично-сценічний твір,
у якому переплітаються діалоги, пісні, музика, хореографія.
- Пригадайте мюзикли, які вам довелося слухати
та дивитися. Що вас найбільше в них вражає? (ілюстрації в підручнику,
с.138-139)
- Який твір з програми української або
світової літератури, що ви вивчали в цьому році, може, на вашу думку, втілитись
у мюзиклі?
4. Слухання. Р.Роджерс «До-ре-мі» з
мюзиклу «Звуки музики» .
- Чим відрізняється манера співу в мюзиклі від
оперного співу?
- Чи можуть фрагменти з мюзиклу стати відомою
піснею?
5. Розучування пісні Р.Роджерса «До-ре-мі».
6.
Підсумок уроку.
— Яка музика звучала на сьогоднішньому уроці?
— Якій темі вона присвячена?
7. Домашнє завдання.
Слухати музику за власним
вибором.
Немає коментарів:
Дописати коментар