УРОК
5. ТАЄМНИЦІ ТАНЦЮВАЛЬНОЇ МУЗИКИ
Мета. Дослідити
поєднання елементів різних типів музики в одному творі; розвивати співацькі
навички, творчі здібності; створювати правильний ритмічний рисунок вправ;
відтворювати ритмічні вправи; виховувати любов до музики.
Музичний матеріал: Михайло
Глинка «Арагонська хота» — слухання. Українська народна пісня в обробці
Григорія Верьовки «Ой на горі жита много» — розучування (с. 22—24).
Обладнання: підручник
«Музичне мистецтво» 3 кл. (Л. Аристова, В. Сергієнко), музичні інструменти;
комп'ютер; фонохрестоматія.
Тип уроку: комбінований
урок.
Хід уроку
І. Організаційна
частина.
1. Вхід до класу під звучання пісні (за
вибором учителя).
2. Музичне
привітання.
IV.
Повідомлення теми уроку.
1. Робота з підручником, с. 22.
2. Пізнавальна бесіда (з використанням підручника).
V. Слухання
музики.
Михайло Глинка «Арагонська хота».
Робота з підручником, с. 23.
VI. Фізкультхвилинка.
Руханка
«Кораблик»
Учитель каже: «Уявіть собі, що ми на кораблі. При словах
«Тиха, спокійна погода, світить сонечко» ви повинні зображати гарну погоду. При
слові «Буря!» ви повинні створювати шум, кораблик гойдається все сильніше
(сильно гойдатися). Хтось із дітей, що перебуває на кораблику, повинен
перекричати бурю: «Я не боюся бурі, я найсильніший матрос!» Вправа повторюється
кілька разів.
VII. Вивчення пісні.
Українська народна пісня в обробці Григорія Верьовки «Ой на
горі жита много» —
розучування.
1. Слухання
пісні у виконанні вчителя чи фонограми +.
2. Робота
над піснею.
VIII. Підсумок уроку. Релаксація.
Немає коментарів:
Дописати коментар