УРОК 13. ІНТОНАЦІЯ ТА ІМПРОВІЗАЦІЯ
Мета. Дати уявлення про імпровізацію, збагачувати
музичні враження від про- слуховування українських народних танців; розвивати
творчі здібності, виконавські навички; удосконалювати співацькі навички;
засобами української народної творчості виховувати любов до музики, рідного
народу.
Музичний матеріал: Жуль Массне «Елегія» — слухання.
Щедрівка «Павочка ходить» — розучування (с. 51—53). '
Обладнання: підручник «Музичне мистецтво» 3 кл. (Л. Аристова, В.
Сергієнко), музичні інструменти; комп'ютер; фонохрестоматія.
Тип
уроку: комбінований урок.
Хід уроку
І. Організаційна
частина.
Наш
урок цікавим буде!
Казку
люблять усі люди!
І
дорослі, і малі,
Тобто
— й наші школярі.
Будемо
ми працювати
Й
руку вправно піднімати.
Казка
кличе нас усіх,
Починаємо
мерщій!..
1. Вхід до
класу під звучання пісні (за вибором учителя).
2. Музичне
привітання.
IІ. Повідомлення
теми уроку.
1.
Робота з підручником, с. 51.
2.
Пізнавальна бесіда.
ІІІ. Слухання
музики.
Жуль Массне
«Елегія».
1. Загальні
відомості про композитора.
2. Обговорення
твору.
3. Робота
з підручником, с. 52.
4. Музична
абетка.
а) Ознайомлення
з нотою «ля».
б) Музичний
калейдоскоп.
ІV. Фізкультхвилинка.
Стоїть
в полі теремок, (пальці розведені)
Він
закритий на замок, (пальці сплетені)
В
замок дрік-дрок, дрік-дрок — (рухи кистями ліворуч)
Біжить
в полі коток: (праворуч)
Скок-скок, скок-скок. (рухи від себе — до себе)
Відчинив
ключем замок — (пальці розімкнути)
Цок!!!
(два кулачки)
V. Вивчення
щедрівки «Павочка ходить».
1. Слухання
щедрівки у виконанні вчителя чи фонограми +.
2. Робота
над щедрівкою.
VI. Підсумок
уроку. Релаксація.
Немає коментарів:
Дописати коментар