УРОК 10. ЖАРТІВЛИВІ ТА СУМНІ ІНТОНАЦІЇ
Мета. З’ясувати,
які почуття може передавати музика; розвивати співацькі навички, почуття
ритму, вміння аналізувати прослухану музику і розповідати про неї;
підтримувати бажання учнів брати активну участь у народних іграх; виховувати
любов до народних традицій, бажання їх зберігати та відтворювати.
Музичний матеріал: Віктор Косенко «Дощик», «Гумореска»,
«Колискова» — слухання. Повторення вивчених пісень.
Обладнання: підручник
«Музичне мистецтво» 3 кл. (Л. Аристова, В. Сергієнко), музичні інструменти;
комп'ютер; фонохрестоматія.
Тип уроку: комбінований
урок.
Хід уроку
І. Організаційна частина.
Встаньте,
діти, всі рівненько,
Посміхніться
всі гарненько.
Посміхніться
ви до мене,
Посміхніться
і до себе,
Привітайтесь:
«Добрий день!»
1. Вхід до класу під звучання пісні (за
вибором учителя).
2. Музичне привітання.
IV. Повідомлення теми уроку.
Робота з
підручником, с. 42.
V. Слухання музики.
Віктор Косенко «Дощик», «Гумореска»,
«Колискова».
VI. Фізкультхвилинка.
Білка
Білка в лісі стриб та стриб —
(стрибай,
як білочка)
І знайшла великий гриб.
(покажи,
який великий)
А додому принесла,
(несемо
гриб у руках)
Гриб
не влазить до дупла.
(пробуємо пропхати)
Довелося
білочці Гриб сушить на гілочці.
(нанизуємо на ниточку гриб і сушимо)
VII. Повторення
пісні.
Музика
В. Кленца, слова В. Поповича «Співучий колобок».
VIII. Музична
грамота.
1. Робота з підручником, с. 42.
Ознайомлення з нотою «мі».
2. Аналіз почутого.
3. Цікаві розповіді.
IX. Підсумок
уроку. Релаксація
Немає коментарів:
Дописати коментар